Blitz

 Breaking News

(Video) Rrëzimi i prezantueses shqiptare në trasmetim Live

(Video) Rrëzimi i prezantueses shqiptare në trasmetim Live
November 13
13:33 2019

Stela Kotri, prezantuesja shqiptare e cila këtë përiudhë është e angazhuar në kërcim, në “Dance With Me” me partner Valer Kolnikaj, ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram videon e momentit të rrëzimit teksa del në skenë me parnterin e saj.

Duket se prezantuesja e ka marrë me sportivitet: “Dhe mbrëmja e djeshme nisi ashtu siç duhet, me një rrëzim spektaklor”- shkruan Kotri bashkangjitur videos duke e shoqëruar me emoji të qeshurar “me lot”. Pak ditë më parë Blitz.al postoi një shkrim ku përmblidhte rrëzimet spektaklore në emisionet shqiptare:

http://blitz.al/showblitz/rreth-e-rrotull/e-fundit-ishte-aulona-rrezimet-spektakolare-ne-emisionet-shqiptare/

Share