Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Partneri i Cardi B u soll çuditshëm gjatë ceremonisë dhe i gjithë rrjeti po e sulmon

(Video) Partneri i Cardi B u soll çuditshëm gjatë ceremonisë dhe i gjithë rrjeti po e sulmon
February 11
23:52 2019

Dita e sotme është e mbushur me lajme nga mbrëmja e “Grammy Awards” dhe kryesisht rrjeti po zien nga ato çka ndodhën me Cardi B dhe Offset. Për ata që nuk e ndoqën, jua rendisim ne:

Në tapetin e kuq mbërritën bashkë dhe patën dhe një mini-moment intim.

Gjatë performancës së Cardi B, fytyra dhe reagimet e tij nuk i pëlqyen aspak fansave.

Në të njëjtën kohë, ai publikoi promon e albumit të tij, në një pjesë të së cilës shfaqet Cardi gjatë momenteve të lindjes.

Më pas, pa asnjë shpjegim u ngjit në skenë në momentin që Cardi fitoi çmimin e saj (të parë Grammy)

Dhe për ta përmbyllur, në momentet kur ajo fotografohej nga mediat, ai thjesht bëhej pjesë e çdo fotoje.

Ndjekësit në Twitter po e sulmojnë pambarimisht për faktin se e gjithë kjo sjellje është totalisht e papërshtatshme. Offset duket sikur do të vjedhë të gjithë vëmendjen dhe në fakt, ajo natë i përkiste vetëm Cardit dhe suksesit të saj.

Përfundimi i gjithë kësaj është që nuk ja kemi idenë se çfarë po ndodh mes tyre, por Offset duhet të kuptojë disa kufinj. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje