Blitz

 Breaking News

(Video) Oops! Modeles shqiptare i ndodh e papritura me fustanin, zbulon më shumë seç duhet

(Video) Oops! Modeles shqiptare i ndodh e papritura me fustanin, zbulon më shumë seç duhet
May 17
20:37 2019

Festivali i Kanës është një ndër evenimentet më të rëndësihme në botën e kulturës, por jo vetëm. Një vëmendje e madhe i kushtohet  dhe veshjeve të personazheve të njohur në tapetin e kuq.

E pranishme ishte dhe modelja shqiptare, Heidi Lushtaku. Pasi pozoi krahë Selena Gomez, në rrjet po qarkullon një video “oops” ku i ndodhi një incident me fustanin. Duke qenë se dekolteja ishte e hapur, në një moment u zbulua më shumë se sa duhet.

Por modelja e ka menaxhuar momentin, sepse fundja janë gjëra që ndodhin.

/Blitz.al/

 

Share