Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Armina dhe Shkëlzeni, sherr në lokal

(Video) Armina dhe Shkëlzeni, sherr në lokal
March 31
22:51 2016

Pak orë më parë, në një nga lokalet e njohura në Tiranë ka ndodhur një sherr i paimagjinueshëm midis Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës. Ata kanë qenë me disa miq dhe në një moment kanë filluar të grinden. Grindje kjo që shkaktoi shumë zhurmë…

Gëzuar 1 Prillin!

Shperndaje