Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Vëmendje! Kylie Jenner mesa duket është fejuar

Vëmendje! Kylie Jenner mesa duket është fejuar
May 03
20:03 2019

Kemi lajme: një unazë fejese diamanti! Mjaftoi që kjo të ishte në dorën e Kylie Jenner në videon e fundit dhe të gjithë mendojnë se ajo dhe Travis Scott janë fejuar (ose martuar) vërtetë.

Kylie dhe Travis kanë një kohë të gjatë që e thërrasin njëri-tjetrin “burrë” dhe “grua” dhe gjithashtu një kohë të gjatë që herë pas here, Kylie tregon unazën. Por videoja e fundit lë shumë për të kuptuar, pasi Travis festoi ditëlindjen dhe ata ishin tepër të afeksionuar me njëri-tjetrin.

View this post on Instagram

Being sick is the worst🤒

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Nuk do të ishte çudi, pasi Kylie njihet për mbajtjen e sekreteve. Fansat e zbuluan që ajo ishte shtatzënë vetëm në prag të lindjes.

Në 2018, 1 muaj pas lindjes së vajzës së saj Stormi, Kylie u fotografua me një unazë floriri në gishtin e martesës.

Në të njëjtin vit, në dhjetor ajo postoi një foto ku shfaqen të veshur me të bardha dhe me një emoji unaze sipër fotos.

Dhe sot u bë e qartë. /Blitz.al/

Share