Blitz

 Breaking News

VËMENDJE! Klea Hutës i vjedhin llogarinë e Facebook, pamje të turpshme!

VËMENDJE! Klea Hutës i vjedhin llogarinë e Facebook, pamje të turpshme!
February 13
15:06 2020

Ky nuk është një lajm për klikime, por më shumë si një kontribut kundrejt këngëtares dhe moderatores Klea Huta.

Bukuroshes së njohur ditën e sotme i kanë hakuar (vjedhur) faqen e saj të fansave në Facebook.

Prej disa orësh, hakerat postojnë foto e video me përmbajtje pornografike ndaj, deri në një moment sa të zgjidhet, po iu sqarojmë dhe informojnë se postimet e kryera po bëhen nga hakerat.

Share