Blitz

 Breaking News

Vajza e Beyonce dhe Jay Z: Presidente e SHBA-ve në 2050!

Vajza e Beyonce dhe Jay Z: Presidente e SHBA-ve në 2050!
January 01
19:45 2018

Çifti Beyonce dhe Jay Z janë kthyer tashmë në një prej çifteve më të komentuar, përfolur dhe pëlqyer nga publiku, ndërkohë janë edhe dy prej personazheve më me influencë në Hollywood

Së fundmi, Jay Z ka publikuar klipin e tij të fundit “Family Feud”, ku flet për problemet familjare dhe zënkat mes çiftit.

Ama, klipi mund të konsiderohet si një mini film, ku shfaqet mjaft aktorë të njohur dhe Beyonce me vajzën e madhe, Blue Ivy.

Gjatë mini filmit, Blue Ivy na shfaqet në pjesën e parë si një vajzë e rritur dhe e zgjedhur Presidente e Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila përpiqet të kthejë Amerikën në një familje të madhe.

Epo, ku i dihet… në 2050 mund të kemi një presidente femër! /Blitz.al/

Share