Blitz

 Breaking News

U tha se është në koma, Buta sqaron situatën

U tha se është në koma, Buta sqaron situatën
October 23
17:07 2019

Ditën e djeshme në media qarkulloi një foto e një personi në koma, ku aludohej si ishte reperi i njohur shqiptar, Buta.

Të shqetësuar fansat e reperit shpërndanë foton në rrjetet e tyre sociale duke i uruar shërim të shpejtë.

Vetë Buta ka reaguar ëpërmjet një videoje të publikuar në Instastory ku ka treguar se është mirë dhe se dhe fotoja ka qenë “fake”.

“Çka e pashë një video palidhje që jam në koma. Fake news”, thotë Buta, shoqëruar me një mbllaçitje mandarine./Blitz.al/

Share