Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

U “kryqëzua” për operacionet plastike, aktorja e famshme turke merr vendimin e papritur!

U “kryqëzua” për operacionet plastike, aktorja e famshme turke merr vendimin e papritur!
June 15
14:49 2018

 

 

Meryem Uzerli u kthye në një nga personazhet e aktoret më të dashur, jo vetëm për publikun turk, por edhe për atë shqiptar pas serialit hit “Sulejmani i Madhërishëm”.

Mirëpo, së fundmi Meryem vendosi të ndërhyjë në buzë, mollëza dhe në vetulla duke ndryshuar në mënyrë të dukshme pamjen e saj.

Kjo nuk u pëlqeu aspak fansave të saj, të cilët e kritikuan aktoren turke, aq sa tashmë e kanë detyruar të marrë vendimin për t’u rikthyer në normalitet.

Sipas mediave turke, Meryem do të ndërhyjë sërish në fytyrën e saj për t’u rikthyer në normalitet.

Ajo gjendet aktualisht në Stamboll, ku po realizon takimet paraprake me mjekët për të ndëhyrë.

Epo, tashmë presim se di do të jenë rezultatet e operacionit të rradhës. /Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje