Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Top Channel shkarkon nga detyra Sokol Ballën, zbuloni se kush do e zëvendësojë

Top Channel shkarkon nga detyra Sokol Ballën, zbuloni se kush do e zëvendësojë
November 14
16:06 2017

 

Largimet nga Top Channel duket se nuk kanë përfunduar me kaq.

Sipas Newsbomb,  Top Channel ka shkarkuar nga detyra drejtorin e Informacionit Sokol Balla njëkohësisht moderator i emisionit ” Top Story”.

Në vend të tij thuhet se është emëruar Endri Xhafo, i cili është larguar pak kohë më parë nga ABC News për t’u bërë pjesë e Top Channel.

Xhafo do të mbajë detyrën e drejtorit të Informacionit deri në një urdhër të dytë, që do pasohet me një mbledhje bordi.

Arsyet e largimit të Sokol Ballës janë ende të paditura.

Komento
Shperndaje