Blitz

 Breaking News

“Të dua mam”,- Flor Mumajesi mesazh nga skena. E kishte për Stresin apo për nënën e tij?

“Të dua mam”,- Flor Mumajesi mesazh nga skena. E kishte për Stresin apo për nënën e tij?
December 05
22:41 2018

Pak minuta më parë gjatë performancës së një prej artistëve të rinj në gjysmëfinalen e parë të “Kënga Magjike” ndodhi diçka e çuditshme në trasmetimin lajm që na tërhoqi vëmendjen. Gjatë momentit që këngëtarja e New Artist po performonte në skenë, kamera ka kapur në publik në një fragmemt sekondi kompozitorin dhe këngëtarin Flori Mumajesi. Në moment Flori vendosi telefonin e tij përpara syve të tij dhe në ekran shkruhej : “Të dua mam”.
Prisni pak! Në parim duket si një moment i këndshëm pasi tregon se Flori ka përshëndetur nënën e tij në një farë mënyre, me një mesazh shumë domethënës.
Por besoj e dini se në “Kënga Magjike” ka një këngë me këtë titull.
” Të du mom” është kënga e Stresit i cili nuk mundi të ishte në netët gjysmëfinale për shkak se ndodhet nē burg. Të jetë vallē ky moment një mbështetje ndaj Stresit? Kujtojmë se Stresi ka një nga këngët më të klikuara të këtij edicioni por për fat të keq nuk mund të jetë në netët gjysmëfinale./Blitz.al/

Share