Blitz

 Breaking News

Tashmë s’ka më dyshime! Fero dhe Arbenita janë të lidhur dhe e konfirmon ky detaj në foto

Tashmë s’ka më dyshime! Fero dhe Arbenita janë të lidhur dhe e konfirmon ky detaj në foto
January 11
19:53 2019

Fero dhe Arbenita Ismajli janë çifti i radhës që po bëjnë ndjekësit konfuzë me lidhjen apo shoqërinë mes tyre. Komente, foto, deklarata që e bëjnë gjithnjë e më të paqartë situatën. Por ata duket se na e kanë bërë të qartë që prej disa javësh, por ne na kishte shpëtuar ky detaj.

Arbenita ka postuar në 26 dhjetor një foto të sajën në Instagram, ku mban një medaljon dhe gjejeni çfarë shkruhet në të: “Fero, Nita”. Nënshkrimi i fotos ndërkohë plotëson “pikturën e marrëdhënies” së tyre:

“Njerëzit duhet të bien në dashuri me sy mbyllur.”

Një medaljon me emrat e tyre dhe ky dedikimin nuk besojmë se bëhen për shokun, apo jo? Shto dhe komentet “princeshë” apo zemrat e shkëmbyera dhe nuk mbetet më vend për dyshime. Sot Fero ka ndarë dhe një foto tjetër të tyren ku ka shkruar: “Aaa shoqe shoqee”.

Shikoni fotot dhe gjykoni vetë. /Blitz.al/

View this post on Instagram

Aaa Shoqe Shoqe 🤪

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

View this post on Instagram

Me shokun🤪

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Share