Blitz

 Breaking News

Surpriza e veçantë që aktorët e “Portokalli”-së i bën Gaz Pajës në dasmë

Surpriza e veçantë që aktorët e “Portokalli”-së i bën Gaz Pajës në dasmë
June 16
13:11 2019

Pak ditë m,ë parë Gaz Paja i dha fund beqarisë duke u martuar me partneren e tij prej vitesh tashmë, ira Seferi. Çifti zhvilloi një dasmë të përbashkët në kryeqytet nv të cilën ishin të ftuar miqtë dhe familjarët më të afërt të tyre.

Ceremonia dhe dasma u morën vesh krejt papritur kjo sepse aktori i njohur kishte zgjehdur që t’i mabnte mediat sa më larg ditës sv tij më të lumtur. Por pavarësisht kësaj, dasma u ndoq nga rrjetet sociale të të ftuarëve. Delinda Disha ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” ku ka treguar se stafi i “Portokalli” i ka bërë një dhuratë të veçantë Gazit për dasmë.

“Ishte surprizë për Gazin sepse ne i bëmë edhe një këngë. Kënga ishte për Gazin që u martua, krijoi familje.”,- është sh[prehur aktorja duke shtuar se ishin kënaqur shumë. Kush ishte shpirti i festës dhe kush bëri më shumv aheng? Sipas Delindës, shoqëria e dhëndrrit padiskutim që bëri zhurmë. /Blitz.al/

Share