Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Supermodelja 48-vjeçare pozon topless në sfilatën e “Valentino”-s

Supermodelja 48-vjeçare pozon topless në sfilatën e “Valentino”-s
January 24
19:44 2019

Kur të gjithë mund të mendonim se Naomi Campbell se po mendonte “ pensionin“, pasi e ka qenë në fokus të  industrisë së modës për më shumë se 30 vite, ajo na surprizoi më shumë.

48-vjeçarja e tregoi njëherë se ajo wshtw e pa lodhur kur vjen fjala tek karriera e saj.

Supermodelja këtë e bëri duke mbizotëruar pasarelën e Valentinos në Paris “Haute Couture Fashion Week”.

E veshur me një fustan tyl të zi të tejdukshëm, duket sikur mosha është vetëm një shifër për modelen e njohur.

Të gjithë sytë në pasarelë ishin te Naomi dhe duhet thënë, jo rastësisht.

 

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje