Blitz

 Breaking News

Stresi sulmon hapur femrat materialiste: Shkojnë me moshën e baballarëve tanë!

Stresi sulmon hapur femrat materialiste: Shkojnë me moshën e baballarëve tanë!
February 24
16:28 2020

Intervista dhe dalja e radhës televizive e reperit të etiketuar si “Gangsta Boy”, Stresi ka tërhequr jo pak vëmendjen. Stresi ka dalë në “Why Not” me Roza Latin i cili ndër të tjera ka folur hapur dhe ka sulmuar publikisht femrat materialiste të cilat sipas tij, kohët e fundit janë shtuar shumë.

Roza Lati: Kanë bërë shumë bujë dhe zhurmë së fundmi disa postime në “Instastory” duke sulmuar femrat që kanë kaluar në materializmin përtej normalës, ke sulmuar një fenomen që ndodh shumë rëndom ditët e sotme, prostitucioni i niveleve modern. Si është puna?”- për më tepër ndiqni videon si më poshtë!

Share