Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Stine, shiko me kë jam”, ish-e dashura dhe ish-gruaja e këngëtarit darkojnë bashkë

“Stine, shiko me kë jam”, ish-e dashura dhe ish-gruaja e këngëtarit darkojnë bashkë
February 06
23:34 2019

Ndoshta nuk do e besonit po t’jua thoshin por dy ish- partneret e Stines kanë darkuar së bashku. Roza Lati pak më parë ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet në krah të ish- bashkëshortes së Stines, me të cilën ka dhe një vajzë.

Jo vetëm kaq por Roza e ka ftuar edhe në emision Grazian për ta pyetur pikërisht për ndarjen nga Stine dhe të rejat nga jeta e saj.

“Stine, shiko me kë jam?”,- shkruan Roza në postimin e saj.

Ndjekësit kanë komentuar plot habi por edhe përgëzim që vajzat janë kaq të hapura dhe pa komplekse për një rast si ky, ky dy ish-partnere të një personi bëhen bashkë në një tavolinë./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje