Blitz

 Breaking News

Statusi i babait më i dashuri për Alfion aq sa ai e gdhend në tatuazh!

Statusi i babait më i dashuri për Alfion aq sa ai e gdhend në tatuazh!
October 22
14:27 2019

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Ata e dhanë lajmin e gëzueshëm në llogaritë e tyre pak  javë më parë duke postuar një foto të dy të përqafuar duke treguar drejt aparatit ekon e fëmijës që do të vijë shumë shpejt në jetë.

E si pritja e parë e ëmbël, për të dy është emocion i madh. Alfio duket se  ka filluar të ketë ndjesinë e të qenurit baba edhe pse vogëlushi ende s’ka ardhur në jetë. Ai ka gdhendur në tatuazh pikërisht statusin më të bukur që do të marrë, atë të të qenurit “baba”.

Një tullumbace me një zemër në qendër e lidhur me fjalën “dad” do të jetë tatuazhi i përjetshëm në qafën e Alfios.

Duke e përgëzuar për idenë ky mund të jetë një sugjerim i lezetshëm për ata që kanë pasion tatuazhet dhe shumë shpejt do të bëhen prindër. /Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

Jane disa momente te bukura ne jete kur zemra te del nga vendi. Keto çaste une dua ti mbaj ne lekure. Mezi po te pres❣ #dadtobe

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

Share