Blitz

 Breaking News

Soni Malaj dëshiron t’u bëjë glasën disa njerëzve, t’a ketë me kolegët vallë?

Soni Malaj dëshiron t’u  bëjë glasën disa njerëzve, t’a ketë me kolegët vallë?
December 13
15:38 2019

Soni Malaj njihet si një prej këngëtarëve më të mira e më të dashura në vend. Së fundmi bukuroshja konkuroi në “Kënga Magjike 2019” me këngën “Shije tradhëtie” e cila nuk mundi të kalonte as në dhjetëshen e klasifikimit.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një video në Instagram, bashkangjitur së cilës shkruan: “Sikur të isha zog, që të fluturoja lart në qiell… dhe t’ua lëshoja glasën ca njerëzve 😈”, shprehet këngëtarja, t’a ketë pasur me kolegët vallë? me ato të Këngës Magjike? Këtë nuk dimë t’a themi me siguri por diçka ka revoltuar shumë Sonin.

Share