Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sondazh: Votoni të preferuarin tuaj në “Kënga Magjike 2018”

Sondazh: Votoni të preferuarin tuaj në “Kënga Magjike 2018”
December 05
17:27 2018

Sot nisin netët e gjysmëfinaleve të “Kënga Magjike”. Përveç çmimeve që do të ndahen natën finale, një rëndësi të madhe për artistët ka dhe vlerësimi i publikut. Prandaj ne shpallim të hapur votimet për fituesin sipas ndjekësve të Blitz.al.

 

Komento
Shperndaje