Blitz

 Breaking News

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi i horoskopit nga Meri Shehu!

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi i horoskopit nga Meri Shehu!
February 10
15:25 2020

Dashi
Kryesisht duhet te merreni me art krijimtari dhe dashuri kete periudhe. Mund te enderroni edhe kontakte me jashte vendit apo romanca ne udhetime.

Demi
Cdo gje do lidhet me shtepine dhe deshirat e zjarrta qe keni per veten ne lidhje me karrieren dhe familjen. Ndoshta do gjeni nje ngushellim apo dike ta doni si familje.

Binjaket
Do jeni te mbushur me energji ne komunikim dhe me vetbesim duke krijuar edhe tek te tjeret nje ndesi superioriteti dhe mundesi per te bere gjera.

Gaforrja
Do permbushni disa boshlleqe te medha ekonomike dhe do merrni dashuri dhe gezim.

Luani
Do bini ne sy dhe do realizoni endrrat dhe deshirat tuaja. Por duhet te harmonizoheni me energjine e universit.

Virgjeresha
Mund te digjeni nga brenda nga deshira dhe ndjenja te forta qe per disa arsye ngelen te bllokuara. Por ajo qe ju ngrohe nuk duhet t’ju djeg prandaj clirohuni mos u mbyllni.

Peshorja
Do jeni ne nje moment te perkryer te fames reputacionit apo te mbylljes se nje cikli shume te suksesshem ne jeten tuaj. Flirtoni dhe beni gjera te medha ne pergjithesi.

Akrepi
Karriera juaj duhet te ndricoj si kjo hene e flakte ne Luan por do ju duhet edhe shume force shpirterore per t’u pershtatur ne kete ndricim te madh.

Shigjetari
Udhetoni me udherrefyes kete hene te bukur ne Luan qe do ju njohi me vende te reja njerez te rinj dhe dashuri te reja qe i meritoni dhe mund t’i jetoni.

Bricjapi
Duhet te ngrohni shpirtin dhe zemren tuaj dhe jo te ndjeni ftohtesi e humbje. Ne planin personal duhet te nxeheni dhe ne planin ekonomik me te hapur per te shumfishuar te ardhurat. Beni bamiresi.

Ujori
Hena e plote ne Luan perball jush eshte me i mire se Dielli ne Luan per ju pasi drita e forte ju lodh por drita e henes eshte ajo qe duhet per temperamentin tuaj. Mund te sheroheni te krijoni dhe te gjeni veten tuaj.

Peshqit
Puna do jete ajo qe do ju jap lajme apo do finalizoni me sukses nje projekt ose do mbyllni nje cikel dhe do hapni nje te ri. Megjithate jeni shume te ngarkuar emocionalisht.

Share