Blitz

 Breaking News

Si asnjëherë më parë, Nevina Shtylla bën ndryshimin e papritur në pamje!

Si asnjëherë më parë, Nevina Shtylla bën ndryshimin e papritur në pamje!
August 14
19:48 2019

Nevina Shtyllën nuk e njohim si vajzën e eksperimenteve në pamje. Ajo gjithnjë i ka qëndruar besnike dukjes në ekran, shoqëruar me një buzëqeshje dhe flokët brunë. Pra kështu:

Ose kështu:

Por sezoni i ri televiziv përveç lëvizjeve dhe risive në emisione, solli një ndryshim dhe tek Nevina. Ajo ka postuar pak më parë një foto në rrjetet sociale: tashmë me flokët karamel!

“Kush është kjo vajza?”- shkruan ajo e lumtur për pamjen e re.

Ndonëse Nevinën nuk do ta shohim kurrë bjonde si në foton e mëposhtme, ky ndryshim i ka pëlqyer të gjithëve.

/Blitz.al/

Share