Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Shikimi plot dashuri i Kleas për Elgitin dhe këto fjalë na bëjnë të dyshojmë se do të kemi surpriza!

Shikimi plot dashuri i Kleas për Elgitin dhe këto fjalë na bëjnë të dyshojmë se do të kemi surpriza!
May 03
15:25 2018

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një çift i konsoliduar tashmë. Megjithatë të dy kanë zgjedhur të jenë të rezervuar për lidhjen, qoftë në intervista të ndryshme qoftë në rrjete sociale.

 

Dyshja e pranoi lidhjen përmes një fotoje të cilën e publikuan njëkohësisht në Instagram dhe ky ka qenë reagimi i tyre i vetëm deri tani. Pak më parë Elgiti ka publikuar një foto ku shfaqet përkrah Kleas dhe pikërisht kjo e fundit na ka tërhequr vëmendjen.

Aktorja e njohur është duke e parë plot dashuri partnerin e saj ndërkohë që të dy kanë kapur duart me njëri-tjetrin, si një skenë filmi romantik.

“Duke pritur për…”,-shkruan Elgiti në postimin e tij. Mos ndoshta dyshha e dashuruar do të na surprizojë me një zyrtarizim të lidhjes? Apo bëhet fjalë për një projekt muzikor? /Blitz.al/

 

Share