Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sfida e Instagramit vazhdon, ja si dukeshin çiftet e famshëm shqiptarë para 10 vitesh

Sfida e Instagramit vazhdon, ja si dukeshin çiftet e famshëm shqiptarë para 10 vitesh
January 17
10:02 2019

Të gjithë jemi përfshirë nga sfida më e rë e Instagramit, për të postuar foto para 10 viteve.

Të bëheshn pjesë e sfidës së momentit do dhe pak guxim, sepse jo të gjithë janë të gatshëm të nxjerrin nga arkiva imazhe kur grimi por as fotot nuk ka qenë aq profesionalë sa janë tani që ka kaluar një dekadë.

Personazheve shqiptarë duket se nuk i intereson kjo pjesë dhe e kanë parë këtë sfidë si një mënyrë edhe për të rikujtuar kohët e 10 viteve më pare, ndaj të shumtë kanë qenë ata që janë bërë pjesë e saj këto ditë.

Por, ajo që na ra në sy tek po shikonim postimet e tyre në profilet e Instagramit, ishin edhe fotot e çifteve të njohura, si një formë për të kujtuar edhe vitet e hershme të dashurisë.

Bieta me vetulla të holla, Albani me kaçurrela, Robert Berisha me ca muskuj më pak apo Nora Istrefi që ruan po të njëjtën buzëqeshje.

Shihni fotot e tyre të 10 viteve më parë:


/Blitz.al/

View this post on Instagram

2009-2019 #10yearchallenge ☑️

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

View this post on Instagram

Na#10yearschallange#love

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Komento
Shperndaje