Blitz

 Breaking News

Sara dhe Ledioni bëhen prindër për herë të dytë! Ju prezantojmë me Roman

Sara dhe Ledioni bëhen prindër për herë të dytë! Ju prezantojmë me Roman
October 12
11:49 2019

Një lajm i mirë na vjen nga Sara Hoxha dhe Ledion Liço. Ditën e djeshme ata janë bërë prindër për herë të dytë të një djali të quajtur Roman.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Sara duke postuar në Instagram një foto shumë të bukur me dy djemtë e saj: London dhe Roman.

Roman ka ardhur në jetë pak më herët seç pritej por famirësisht është i shëndetshëm dhe gjithçka ka shkuar perfekt.

 

View this post on Instagram

 

Madly in love with our Roman, born yesterday October 11, 2019. Earlier than expected but nevertheless 2.9 kg of pure joy.

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

“Çmendurisht e dashuruar me Romanin tonë, i lindur dje, më 11 tetor 2019. Ardhur në jetë më herët nga sa e prisnim, 2.9 kg dashuri e pastër.”,- shkruan Sara bashkangjitur fotos së parë të vogëlushit nëpërmjet së cilës na prezanton të gjithëve me pjesëtarin më të ri të familjes së saj.

Ne i urojmë vogëlushit jetë të gjatë dhe shëndet!/Blitz.al/

Share