Blitz

 Breaking News

Samanta Karavella vs. Young Zerka: 1=1

Samanta Karavella vs. Young Zerka: 1=1
November 10
12:19 2019

Në puntatën e javës së kaluar, tek sfida “Paintball” “Shiko kush luan”, Young Zerka qëlloi fotografinë e Samanta Karavellës pas pyetjes se nuk e meriton famën që ka.

Pas kësaj deklarate, Samanta reagoi menjëherë në profilin e saj në Instagram, kështu:

Në puntatën e kësaj të shtune, e sulmuara Samanta Karavella ka qenë e ftuar po në të njejtin program.

Në një prej lojrave të programit, Samanta ka thënë dy emrat e këngëtarëve me të cilët nuk do të bashkëpuntonte kurrë: “Njëra është Ronela dhe meqë jam qëlluar herën e kaluar pa arsye, Young Zerka”- u shpreh Samanta. 1 – 1 🙂 Blitz.al/ Ronaldo Sharka

Share