Blitz

 Breaking News

Rudina Hajdari rrëfehet para gazetarit dhe në fund kujtohet: Po ti kush je?!

Rudina Hajdari rrëfehet para gazetarit dhe në fund kujtohet: Po ti kush je?!
January 27
15:18 2020

Gazetari i emisionit “ThumbON” në TV Ora, Ronaldo Sharka ka qenë prezent në eventin e mbajtur para disa ditësh në “Pallatin e Kongreseve”, i cili lidhej me 100 vjetorin e “Kongresit të Lushnjes”, “100 vjetori i parlamentarizmit”.

Përgjatë VOX-eve, pyetjeve të ndryshme mw thumba dhe humor që i drejtonte politikanëve, të ftuarëve dhe kalimtarëve të rastit, Ronaldo ndalon tek deputetja Rudina Hajdari, i cili pasi i bën disa pyetje Rudinës dhe kjo e fundit përgjigjet, në fund kujtohet për të pyetur gazetarin:”Po ti kush je”.
Për më tepër ndiqni videon:

Share