Blitz

 Breaking News

Rudina Dembacaj largohet nga “Ora News”, ja në cilin televizion do ta shohim moderatoren!

Rudina Dembacaj largohet nga “Ora News”, ja në cilin televizion do ta shohim moderatoren!
August 05
18:54 2019

Sezoni i ri televiz që nis këtë shtator duket se do do të sjellë ndryshime edhe për moderatoren Rudina Dembacaj. Pas 3 sezonesh të suksesshme të “Mos i fol shoferit”, moderatorja në shtator do të stacionohet në një tjetër ekran televiziv.

Megjithësë, Rudina ende nuk e ka deklaruar publikisht largimin e saj nga “Ora News” dhe momentalisht po shijon pushimet në jug me familjarët e saj, burime për “Xing.al” raportojnë se moderatorja do të zhvendoset në “Tv Klan”. Thuhet se Rudina është parë disa herë në ambientet e televizionit dhe se është ende në bisedime e sipër.

Akoma nuk dihet nëse moderatorja do të vazhdojë me të njëjtën program në “Klan”, apo “Mos i fol shoferit” do të zëvendësohet nga një projekt i ri./Blitz.al/

Share