Blitz

 Breaking News

Roza Lati thotë se e akuzojnë kot: Nuk kam bërë botox!

Roza Lati thotë se e akuzojnë kot: Nuk kam bërë botox!
February 19
16:15 2020

Intervista e Roza Latit, ditëm e djeshme tek “Ftesë në 5”, me Bieta Sulon në Top Channel ka bërë xhiron e mediave online dhe jo vetëm.

Një nga temat që u prek nga Bieta Sulo dhe që Roza foli hapur, si gjithmonë, ishin ndërhyrjet. Sa i përket botox-it, trend i fundit, Roza mohoi një gjë të tillë.

“Botox nuk kam bërë kurrë. Unë kam thënë se do të vdes e bukur. Buzët i kam bërë 20 vjeç dhe hundën. Por botox nuk kam bërë kurrë. E kam frikë plakjen jam e bija e mamit”. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Share