Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Ronela Hajati, gati për një tjetër klip?

Ronela Hajati, gati për një tjetër klip?
July 20
19:14 2016

 

Edhe pse Ronela po korr goxha sukses me dy këngët e fundit, “Amini” dhe “Marre”, duket se nuk do t’i mjaftojë me kaq admiruesit e saj.

Në një foto të postuar në rrjetet sociale, Ronela, e cila shfaqet duke qeshur, shkruan: “A ta bëjmë dhe një klip të fundit për verën vetëm?”

Ndoshta mund të jetë shaka, ose ndoshta Ronela po xhiron një klip të ri, këtë nuk e dimë.

Pak kohë më parë u fol për një bashkëpunim të saj me Young Zerka, po asgjë nuk është konfirmuar nga këngëtarët, prandaj mund të jenë dy projekte muzikore që Ronela do të publikojë këtë verë.

 

 

Share