Blitz

 Breaking News

“Rihanna do të ishte më e bukur po të ishte e bardhë!”: Reagon ashpër këngëtarja kundër ndjekësit të saj

“Rihanna do të ishte më e bukur po të ishte e bardhë!”: Reagon ashpër këngëtarja kundër ndjekësit të saj
September 23
11:50 2017

Një fans i këngëtares së famshme botërore Rihanna-s ka publikuar në Twitter disa foto ku duket fytyra e Ririt e bardhë dhe shumë e pastër. “Do të ishte më e mirë e bardhë” – shkruan ai. Por si përgjigje ai ka marrë një ‘block’ nga këngëtarja e famshme duke mos i lejuar fansit që të shikojë postimet e saj në vazhdim.

Reagimi i yllit të popit mund të ketë disa arsye: ajo thjesht po mbron origjinën e saj, gjë të cilën e ka bërë edhe herë të tjera ose mund të jetë edhe fakti që Rihanna sapo ka lançuar një fushatë kozmetike që përshtatet tek të gjitha ngjyrat e lëkurës dhe nuk e dëshiron një antireklamë të tillë. /Blitz.al/

Share