Blitz

 Breaking News

Reperi shqiptar surprizon bashkëshorten në mes të emisionit

Reperi shqiptar surprizon bashkëshorten në mes të emisionit
September 06
20:20 2019

Bashkëshortja e reperit të njohur Skerdi, gazetarja shqiptare Vesa Ago, ishte sot e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, ku foli për edhe per pritjen e ëmbël.

Skerdi dhe bashkëshortja e tij, Vesa, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

E ftuar sot  studion e emisinot “Ftese ne 5”, Vesa tregoi  se sapo ka hyrë në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe deri tani çdo gjë ka shkuar shumë mirë, kjo falë edhe mbështetjes e kujdesit të partnerit të saj.

Edhe pse e vlerësoi reperin me fjalët më të mira si një baba të ardhshëm, ajo tregoi se kur bëhet fjalë për organizim surprizash, Skerdi nuk është natyrë shumë romantike.

Por pak minuta më vonë ai i vërtetoi të kundërtën, ku u fut në studio me një buqetë të madhe me lule, dhe duke u ulur në gjunjë për t’i puthur barkun e rrumbullakosur.

Share