Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana prindër për herë të parë?

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana prindër për herë të parë?
June 09
21:10 2018

AI është një nga reperët më të sukseshëm në Shqipëri  dhe këngët e tij kthehen gjithmonë në hite. Ai prej kohësh është në një lidhje me Loredana Zefin dhe të dy bashkë duken shumë të dashuruar.

Por sot Prive ka zbuluar diçka mjaft të bukur për çiftin. Duke qënë se Loredana ka kohë që nuk ka postuar foto të trupit të saj dhe në Instagram ka shpërndarë foto fëmijësh u dyshua se ajo është shtatzënë,

Burime të sigurta pranë Zefit kanë konfirmuar për Prive se ajo është në pritje të ëmbël dhe së shpejti çifti do të bëhën prindër. Gjithashtu pritet që për disa dite Loredana të publikojë edhe klipin e saj të parë dhe këngën e parë.

/Blitz.al/

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje