Blitz

 Breaking News

Renato largohet nga emisioni, kush është shefi bukurosh që do t’i zërë vendin?

Renato largohet nga emisioni, kush është shefi bukurosh që do t’i zërë vendin?
December 05
14:42 2019

Top Channel, Renato Mekolli dhe autorja e “Hell’s Kitchen”, Zefina Hasani kanë shpërndarë në rrjetet sociale lajmin se Renato është larguar nga emisioni.

Disa mendojnë se është lojë për konkurentët, disa mendojnë se vërtetë Renato është larguar përgjithmonë nga emisioni poorrrrrrr këtë do e mësojmë, tani fokusohemi pak tek shefi që do i zërë vendin Renatos këtë të shtunë.

Jeni gati?

Numëroni deri në 10….

Gati????

Ok! Emrin e ka Alsi Sinanaj, fotot e kemi të pamundur t’i komentojmë!

 

Pas tërmeteve, edhe këtë bukurosh kishim mangut 🙁 .

Me ca kaçurrela që hera herës i zënë sytë, me mjekërr, tatuzhe anglisht e greqisht, dhëmbët e bardhë si bora, Alsi e mori menjëherë vëmemdjen!

Share