Blitz

 Breaking News

Rama ndihmoi Alketën për të shkuar në Sanremo? Flet Vejsiu!

Rama ndihmoi Alketën për të shkuar në Sanremo? Flet Vejsiu!
February 11
16:27 2020

“Alketa Vejsiu në Sanremo” – kjo ishte tema e mbrëmshme tek “Opinion” me Blendi Fevziun në Tv Klan.

 

Alketa, përballë Fevziut i sqaroi të gjitha. Polemikat rreth Festivalit të RTSH-së, përplasjen e Revistës Class me Xhemi Shehun dhe të gjitha kritikat për vajtjen e saj në Sanremo.

Lidhur me aludimet, Blendi e pyeti Alketën nëse ka ndikuar Edi Rama për vajtjen e saj në Sanremo.

Blendi Fevziu: A ka ndikuar Edi Rama ne shkuarjen tende ne Sanremo?
Alketa Vejsiu: Me ka ndihmuar vetem talenti im. Nuk më ka ndihmuar absolutisht zero! Edi Rama ben punen e tij dhe nuk merret me endrrat e Alketes. S’kam cfare te pretendoj nga Rama unë. Kam gruan e Edi Rames mike, eshte nje grua e jashtezakonshme. Linda rama eshte ajo qe une vleresoj me shume.

 

Share