Blitz

 Breaking News

Qytetarët reagojnë ashpër për përplasjen mes Alketës dhe Xhemit!

Qytetarët reagojnë ashpër për përplasjen mes Alketës dhe Xhemit!
January 13
09:16 2020

Debati tërthorazi mes Alketa Vejsiut dhe Xhemi Shehut ka qenë kryefjala këtij fillim viti në median shqiptare.

Xhemi ironizoi Alketën në “Portokalli” ndërsa kjo e fundit nuk publikoi asgjë me emrin e vetë, por kundërpërgjigjia erdhi nga “Revista Class” që zotërohet nga Alketa.

Si debati më i përfolur, gazetari i ThumbON, Ronaldo Sharka këtë puntatë kishte dalë në terren për të pyetur qytetarët lidhur me debatet në showbiz-in shqiptar, shikoni dhe dëgjoni mendimet e tyre:

Share