Blitz

 Breaking News

Pushimet luksoze të Renato Mekollit kanë kushtuar plot 50 mijë euro!

Pushimet luksoze të Renato Mekollit kanë kushtuar plot 50 mijë euro!
September 22
19:56 2019

Renato Mekolli gjithnjë është treguar i sinqertë përpara kamerave dhe kështu ka ndodhur edhe sot. I ftuar në puntatën e parë të këtij sezoni në ” E diell” Renato ka folur për rikthimin e “Hell’s Kitchen” me një sezon të dytë por edhe për jetën e tij personale.

Ashtu siç e thotë edhe shprehja “dashuria e parë nuk harrohet” Renato rrëfeu se dashuria e tij e parë ka qenë në moshën 14 vjeç. Gjejeni çfarë; vajza ka qenë ajo që ia ka dhënë puthjen e para, teknikisht “ia ka rrëmbyer” duke e lënë Renaton të befasuar dhe emocionuar aq sa mezi ka mbledhur veten.

Pra hapin e parë e ka hedhur vajza, ata e vazhduan lidhjen pas kësaj dhe pavarësisht vijueshmërisht kjo mbetet një histori e këndshme për t’u treguar prej Renatos.

Renato nga ana tjetër sapo ka mbyllur pushimet verore që janë komentuar shpesh në rrjete sociale si luksoze dhe të kushtueshme. Kryesisht destinacionet e Mekollit ndêr vite kanë qenë ishujt grekë

Gazetari Ervin Kurti e ka pyetur Renaton se  cilat kanë qenë pushimet më të shtrenjta qê ai ka bërë dhe gjejeni pak shifrën: 50 mijë euro!

Epo të

Share