Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pse Saimir Tahiri është larguar i nxehur dhe ka lënë në mes xhirimet e emisionit “Stop”?

Pse Saimir Tahiri është larguar i nxehur dhe ka lënë në mes xhirimet e emisionit “Stop”?
April 01
15:28 2016

Saimir Tahiri ka qenë i ftuar në emisionin “Stop” të Saimirit dhe Gentit, ku diçka e pakëndshme ka ndodhur në studio.

Minstrit të Brendshëm i është bërë një kamera e fshehtë për ditën e gënjeshtrave, gjë që e ka acaruar duke e bërë të largohet nga studioja. Burime pranë televizionit “Klan” thonë se e gjithë kjo ka ndodhur në prani të kamerave.

Sipas këtyre burimeve, emisioni do të transmetohet mbrëmjen e sotme dhe është diçka për të mos u humbur, gjithmonë nëse nuk anulohet.

Komento
Etiketimet
Shperndaje