Blitz

 Breaking News

Prisni pak, po Juju kush është?

Prisni pak, po Juju kush është?
November 07
15:59 2019

Pak ditë më parë, Loredana Zefi u bë kryefjala e mediave në vend e jo vetëm. Artistja e cila këtë vit ka qenë fokusi i mediave për sulme dhe më pas ndarja me Mozzik u shpall fituese e çmimit “Best Swiss Act”, në MTV Europe. Loredana, ndryshe nga sa ishim mësuar të shoqërohej kudo nga Mozzik dhe Getinjo, këtë herë pranë saj ishte një tjetër bukuroshe “gangsta” që shoqëroi Loredanën kudo, mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve.

Bukuroshja e cila shoqëroi Loredanën edhe në ngjyrën e të veshurit mban emrin Juju, është repere mjaft e njohur në Gjermani dhe Zvicër. Juju ka afro 1 milione ndjekës në Instagram, i përket shenjës së gaforres, është seksi, shumë seksi:

po me gjarpërnijtë ç’do? Nejse!

Pi hashash, është “gangsta girl” pra, iu a thamë! Niceee Juju! Blitz.al/Ronaldo Sharka

Share