Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Presidenti Ilir Meta njofton datën e re të zgjedhjeve!

Presidenti Ilir Meta njofton datën e re të zgjedhjeve!
June 27
13:47 2019

Në një kohë kur partia socialiste vazhdon fushatën nëpër qytetet e vendit, e bindur se  zgjedhjet do të zhvillohen në datën 30 qershor, Presidenti Meta ka njoftuar datën e re të zgjedhjeve.

Në konferencën e veçantë të shtypit të paralajmëruar pak më herët, Ilir Meta njohu gjithë publikun me dekretin e ri të datës së re të zgjedhjeve.

Ai tha se zgjedhjet vendore do të mbahen më 13 tetor 2019./Blitz.al/

Share