Blitz

 Breaking News

Pra Mozzik, e ka sërish me Loredanën!

Pra Mozzik, e ka sërish me Loredanën!
February 14
18:21 2020

Ky është një tjetër lajm për Mozzik dhe Loredanën. Ky është një tjetër lajm ku menfohet se Mozzik, këngën e re ia dedikon ish-partneres.

Mozzik ka “thyer” rrjetin më këngën e tij të fundit për Shën Valentinin,  “Auf Wiedersehen”(Lamtumirë).

 

Këtë këngë mendohet se reperi ia ka kushtuar ish-gruas së tij Loredanës, ku shpreh gjithë lëndimin që i ka shkaktuar.

 

Ajo që tërhoqi vëmendje më shumë ishte teksti i këngën në gjermanisht dhe pyetjet që i bën asaj.  “Me kë rri tani? Me kë tymos tani? Me kë *** tani?” etj.

 

Në minutën e fundit të këngës ai këndon dhe shqip dhe e pyet se kush po i blen lule dhe pafum tani.

 

“Shkoj edhe ky shën valentin

Kush po t’bje ty lule e kush pot blen parfim

Veq un asnjani prej ktyne sjam ti e din”

 

Kjo video ka vetëm 11 orë në “Youtube” dhe ka arritur gati 1 milion views.

 

 

Share