Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Pra, Amos Zaharia dhe Adela Lami do të jenë sërish bashkë?

Pra, Amos Zaharia dhe Adela Lami do të jenë sërish bashkë?
March 14
19:06 2018

Ata ishin “saga e dashurisë” së spektaklit “Dancing with the stars” edicioni i katërt dhe folën asokohe në ekran për kiminë mes njëri-tjetrit edhe pse njerzit i shihnin si çift ata asnjëherë nuk e pranuan të ishin të tille dhe sot janë miq, me aq sa shohim në rrjete sociale.

Balerina e Amosit në “Dancing with the Stars 4”, Adela Lami, vetëm para pak minutash ka publikuar një foto në Instastory ku shihet që është në palestrën e provave të Dancing with the Stars BEST që pritet të fillojë në 23 mars në Vizion Plus.

Burime pranë Blitz.al treguan se Amos Zaharia do të jetë pjesë e edicionit “Best” dhe tani që zbuluam se edhe Adela do jetë një nga balerinat profesioniste shanset janë që të mund t’i shohim sërish të dy të kërcejnë bashkë.

A s’do ishte bukur? /Blitz.al/

Share