Blitz

 Breaking News

Politika fut në sherr Julin dhe Mirën: “Gjejini një burrë që të qetësohet”

Politika fut në sherr Julin dhe Mirën: “Gjejini një burrë që të qetësohet”
November 13
13:09 2019

Sherri i radhës virtual, me kunja e replika Instagram-i i përket gazetares Mira Kazhani dhe aktorit Jul Deda.

Shkak është bërë një shkrim i gazetares teksa shprehej mbi protestën e Astirit se nuk pati mbështetje masive, ashtu si protesta e vitit të kaluar nga studentet.

E duket se pas leximit të këtij shkrimi, Jul Deda është irrituar duke shkruajtur në llogarinë e tij në Instagram kështu:

Vetëm pak çaste më parë, Mira i është përgjigjur aktorit po në Instagram.

“I dashur Juli. Është e vërtet që nuk kam akoma një burrë. Mesa shoh as gruaja jote nuk ka”- shkruan Mira.

Mbetet të shohim se kush do të jetë replika e radhës midis gazetares dhe aktorit. Kujtojmë se Mira Kazhani ka dalë hapur mbi bindjet e saj politike kundrejt të majtës, po ashtu edhe Jul Deda për të djathtën.

Share