Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Plot 13 mijë dollarë! Rezarta Shkurta merr dhuratën luksoze nga bashkëshorti

Plot 13 mijë dollarë! Rezarta Shkurta merr dhuratën luksoze nga bashkëshorti
June 24
17:28 2019

Në marrëdhënien e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës ka gjithnjë dashuri dhe surpriza. Dhe dhuratën e fundit nga partneri, Rezarta e ndau me ndjekësit në Instagram.

“#giftfromhubby”-shkruan Rezarta teksa ne shohim një byzylyk dhe unazë floriri, të markës luksoze Cartier.

Dhe mjafton një kërkim në faqen zyrtare, për të parë që kjoë dhuratë “e vogël” nga Ermali kushton plot 13650 dollarë. Byzylyku për shkak të 4 gurëve të diamantit që përmban ka vlerën e 11 mijë dollarëve.

Ndërkohë unaza me 3 gurë diamanti ka vlerën e 3500 dollarëve.


Dhe zgjedhja e tyre me siguri e ka bërë shumë të lumtur Rezartën, pasi aksesorët e Cartier cilësohen si më të veçantit e njëkohësisht të preferuarit e vajzave të njohura.
/Blitz.al/

Komento
Shperndaje