Blitz

 Breaking News

Përpara jush: Një video hot nga Kejvina Kthella!

Përpara jush: Një video hot nga Kejvina Kthella!
February 26
15:00 2020

Dhe kur themi hot (e nxehtë, përvëluese ama) nuk bëjmë aspak shaka.

 

Bukuroshja Kejvina Kthella e cila ndodhet në Los Angelos prej rreth një muaji, ka realizuar një video e cila promon një markë biznesi.

Kthella shfaqet provokuese, e veshur me të kuqe teksa lëvizjet sexy e bëjnë videon tepër interesante.

“Speci i kuq dhe içik i mbushur”- shkruan modelja krahas videos dhe me të vërtetë ashtu është!

Share