Blitz

 Breaking News

Përpara jush, i dashuri zyrtar i Dafina Zeqirit!

Përpara jush, i dashuri zyrtar i Dafina Zeqirit!
February 15
17:41 2020

Dafina Zeqiri, siç edhe e dini është një prej këngëtarëve më të kërkuar në treg e normalisht, shumë e dashur për publikun.

Jeta personale e Dafinës ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes mediatike.

 

Së fundmi Zeqiri është komentuar për një lidhje dashurie me Dj Geek por deri më sot, konfirmimet i kishim marrë  vetëm nga komentet mes tyre në Instagram.

Ditën e djeshme, në ditën ndërkombëtare të të dashuruarëve, Geek dhe Dafina postuan foto me puthje e përqafime.

Besojmë që nuk ka më vend për “?”.

Share