Blitz

 Breaking News

Për ditëlindje, Kejsi mori një urim nga Stresi dhe makinë super luksoze!

Për ditëlindje, Kejsi mori një urim nga Stresi dhe makinë super luksoze!
February 12
17:35 2020

Ditën e djeshme, ish-e fejuara e Stresit, Kejsi ka festuar ditëlindjen. Ajo ka marrë majft urime nga njerëzit e afërt, ku një ndër ta është dhe urimi i Stresit.

Ai e ka uruar me një foto në “Instastory” dhe Kejsi e ka ripostuar këtë foto duke e falenderuar.

Kejsi ka marrë dhuratë edhe një makinë super luksoze nga e ëma, ku e falenderon atë publikisht përmes një postimi në “Instagram”.

“Oh Zot! Jam përfundimisht vajza më me fat. Faleminderit mami! Ti je mami më e mirë në botë”, shkruan Keisi.

Share