Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Pas ndarjes nga Miley Cyrus, reagon për herë të parë Liam Hemsworth

Pas ndarjes nga Miley Cyrus, reagon për herë të parë Liam Hemsworth
August 12
20:18 2019

Ndarja e çiftit të njohur të shoëbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, 8 muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes. Dhe ditët e fundit ajo ka qenë tema e ditës e mediave rozë. Po ashtu romanca e re e Miley Cyrus me një vajzë i shtoi nota dramaciteti kësaj historie.

Këngëtarja menjëherë pas lajmit të ndarjes u fotografua në liqenin e Como-s teksa puthej me Kaitlynn Carter. Deri tani të gjithë kanë reaguar, përveç Liam-t, i cili duket se është lënduar shumë nga Miley. Aktori 29-vjeçar i ka kaluar këto ditë të vështira në rezidencën e vëllait të tij, Chris ‘Byron Bay.

Gjithsesi, ai e ka thyer heshtjen dhe ka folur për Daily Mail Australia. Kur është pyetur se çfarë po ndodh me Miley-n, ai thjesht ka thënë, “Ju nuk e kuptoni se si është, thjesht nuk dua të flas për atë”, është shprehur Hemsëorth pranë vëllait të tij sipas burimeve ekskluzive për ‘DailyMail’.

Sipas, Daily Mail fotot e Miley-t teksa puthej me Kaitlynn ia kanë thyer zemrën Liamit dhe i kanë ardhur si një “bombë” pasi nuk i priste.

Share