Blitz

 Breaking News

Pas atyre të modelit, të tjera akuza ndaj Katy Perryt për ngacmim seksual!

Pas atyre të modelit, të tjera akuza ndaj Katy Perryt për ngacmim seksual!
August 17
13:14 2019

Pak ditë më parë, modeli dhe aktori i njohur Josh Kloss akuzoi Katy Perryn për ngacmim seksual. Por mesa duket, ky nuk është rasti i vetëm.

Moderatorja ruse Tina Kandelaki shprehet se këngëtarja, teksa ishte e dehur, ka tentuar ta puthë pa dëshirën e saj.

“Njëherë kam qenë e ftuar në një festë private me Katy Perryn, ku ajo teksa ishte goxha e paqëndrueshme, më zgjodhi mua si objekt manifestimi të paisonit të saj. Ja dola që të kundërshtoj, shtyrja me forcë nuk rezultoi e kotë, por Katy menjëherë gjeti një viktimë të re për puthje, përqafime dhe kërcime të pista. Me aq sa unë di, nuk ka pasur viktima të tjera në festë, por nuk do surprizohesha nga rrjedha e kujtimeve të fansave jo të kënaqur që për vite e kanë mbajtur këtë brenda vetes, dhe tani papritur kujtohen për dinjitetin e shkelur.”- ka treguar Tina për “Page Six”.

Katy Perry dhe as përfaqësuesit e saj, ende nuk kanë reaguar ndaj akuzave. /Blitz.al/

Share