Blitz

 Breaking News

Panik në plazhin e Borshit, digjet skafi në mes të detit

Panik në plazhin e Borshit, digjet skafi në mes të detit
August 13
13:34 2019

Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Gazetarja Shpresa Dine, referuar burimeve nga vendngjarja raporton për “BalkanWeb” se nuk ka persona të plagosur.  Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes.

Në pamje duket skafi i përfshirë në flakë, ndërsa  kjo ka shkaktuar panik tek qytetarët dhe pushuesit.

Share