Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pak orë para ndërrimit të viteve VIP-at shqiptarë kanë një urim për ju!

Pak  orë para ndërrimit të viteve VIP-at shqiptarë kanë një urim për ju!
December 31
19:01 2017

Vetëm pak para ndërrimit të viteve personazhet e njohur shqiptar kanë ndarë urimet e tyre në rrjetet sociale.

Tashmë kjo është bërë një traditë prej vitesh të gjithë njerëzit urojë miqtë e tyre nëpërmjet rrjeteve sociale. Disa zgjedhin foto të ndryshme që simbolizojnë festat e disa të tjerë fotot e tyre personale apo familjare.

Ajo ç’ka na kënaq më tepër sot është se shohim në fytyrat e të gjithëve shumë gëzim e duket se e presin vitin e ri me shumë energji pozitive.

Blitz.al ka zgjedhur disa prej personazheve shqiptarë që kanë uruar festat nëpërmjet postimeve në Instagram.

Armina Mevlani

Capital T

Dafina Zeqiri

Erisa Xhixho

Fatmir Hysenbelliu

Kledi Bahiti

Sonila Meço

Trim Jetullahu

Valbona Selimllari

Adelina Tahiri

Fjolla Morina

Ronela Hajati

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje